ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

17.12.2020 / 15:30

Що турбує жителів Чернігівської області? Дві години для запитань і відповідей, що стосуються газопостачання

17 грудня з 11:00 до 13:00, у режимі гарячої лінії, споживачі природного газу Чернігівщини мали змогу поставити запитання щодо постачання блакитного палива. Відповіді на запитання клієнтів надавали директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста, очільник служби клієнтського сервісу 104.ua Дмитро Лахтіонов та голова правління АТ «Чернігівгаз» Алла Ярова.

Дві години для запитань і відповідей, що стосуються газопостачання

Дві години для запитань і відповідей, що стосуються газопостачання

«Пряма комунікація з клієнтом – один із найбільш дієвих методів вирішення питань газопостачання. І ми завжди готові діалогу. Але, зважаючи на ситуацію з поширенням вірусних захворювань та коронавірусної інфекції зокрема, спілкування зі споживачами було вирішено перевести в телефонний режим. Це — безпечний спосіб отримати консультацію з «перших рук». Щоправда, здебільшого запитання, які турбують наших клієнтів - це компетенція Оператора ГРМ», — наголосив голова ТОВ «Чернігівгаз Збут».

Найбільше жителів області цікавили запитання, що стосуються обліку спожитого палива та нарахування оплати за використаний природний газ. Зокрема, йшлося про рядок «Очікуване споживання», що з’явився у квитанціях. Для кожного абонента фахівці ТОВ «Чернігівгаз Збут» спрогнозували обсяги використання палива та його вартість у грудні. Це має допомогти клієнтам спланувати свої витрати на наступний місяць. Також питання стосувалися оплати «Рекомендованої суми».

«Оплата «Рекомендованої суми» — це запорука участі в новорічній акції «Вигравай 1000 гривень або теплі подарунки», у рамках якої серед  клієнтів буде розіграно 10 сертифікатів по тисячі гривень на газ, 10 термокружок та 10 пледів. Чи брати в ній участь — кожен клієнт вирішує самостійно. Крім того, сплата «Рекомендованої суми» — це можливість увійти в Новий рік без боргів. Ті ж, хто вирішить оплатити лише поточне споживання, можуть просто вписати в рядок «Сплачую» нарахування листопада», - зазначив Іван Луста.