ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

29.05.2020 / 08:23

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів

І. Дії працівників або свідків нещасного випадку чи аварії яка становить загрозу електробезпеці:

  1. Строк подачі інформації: Негайно.
  2. Кому подається інформація: Для працівників – безпосередній керівник працівника або інша уповноважена особа на підприємстві/ Для споживачів – телефон ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».
  3. Порядок дій: У випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин, або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві, необхідно негайно перш за все самому тримати безпечну відстань від місця події (у випадку замикання на землю чи падіння дерева на дроти повітряних ліній безпечна відстань становить не менше 8 метрів), сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближенню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що сталося, через засоби зв`язку або нарочним безпосереднього керівника або іншу уповноважену особу на підприємстві. Для споживачів – офіс ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за телефоном: +38 (0462) 616 304.

 

ІІ. Дії керівників або інших уповноважених осіб на підприємстві у разі отримання повідомлення про нещасний випадок чи аварію яка становить загрозу електробезпеці:

  1. Строк подачі інформації: Негайно.

 

  1. Кому подається інформація: У разі пожежі на об’єктах: повідомити за допомогою засобів зв`язку відділ цивільного захисту, пожежної безпеки та мобілізаційної роботи, чергового диспетчера РЕМ, ОСР. Тел. 101. Офіс ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за телефонам: +38 (0462) 616 304.

 

  1. Порядок дій: Керівники на місцях перш за все повинні оцінити ситуацію і визначити наслідки від настання нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеці, організувати за необхідності надання першої медичної допомоги, прийняти невідкладні заходи із запобігання подібним подіям.

 

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за номером телефону +38 (0462) 616 304 або надіслати листа електронною поштою на адресу: contact@cngaszbut.104.ua