ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0462 616 304

Контакт-центр0462 616 304

05.01.2016 / 11:05

Як укласти договір

Типовий договір врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника природного газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов’язки, відповідальність сторін тощо.

Постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору, що укладається між ним та постачальником на умовах Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого НКРЕКП, які є однаковими для всіх побутових споживачів України.

За договором постачання природного газу постачальник зобов'язаний поставити побутовому споживачу природний газ у необхідних для нього об'ємах (обсягах), а побутовий споживач зобов'язаний своєчасно оплачувати постачальнику вартість природного газу у розмірі, строки та порядку, що визначені договором.

Договір постачання природного газу побутовим споживачам укладається з урахуванням статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного кодексу України шляхом заявочного приєднання побутового споживача до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам за згодою постачальника відповідно до умов Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року N 2500 (далі - Типовий договір), що розміщений на офіційному веб-сайті Регулятора та постачальника і не потребує двостороннього підписання письмової форми договору.

Для забезпечення приєднання побутовим споживачем до умов договору постачання природного газу побутовий споживач має надати постачальнику Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам, підписану побутовим споживачем або уповноваженою ним особою.

Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов договору (акцептування заяви-приєднання), є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «Чернігівгаз Збут» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «Чернігівгаз Збут»  відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «Чернігівгаз Збут» із спеціальними обов'язками та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ - ПАТ «Чернігівгаз» - письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

 Перелік документів для укладення договору постачання природного газу згідно чинної редакції Правил зі змінами внесеними Постановою НКРЕКП №1080 від 10.06.2020 р.:

 • заява-приєднання до умов договору постачання природного газу;
 • документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);
 • документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України – паспорт громадянина України, у тому числі ID-карта, або тимчасове посвідчення громадянина України; для іноземців та осіб без громадянства – національний паспорт або документ, що його замінює), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті, – серія та номер паспорта);
 • належним чином оформлена довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору на постачання природного газу (за необхідності).

Постачальник природного газу, крім постачальників із спеціальними обов’язками, для укладення договору постачання природного газу має право додатково вимагати інші документи, перелік яких визначений на сайті такого постачальника.

Заповнену Заяву та скан (фото)-копії документів можна повернути на поштову чи електронну адресу компанії – (постачальника газу) або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів.

 Контактна інформація постачальника ТОВ «Чернігівгаз Збут» по центрах обслуговування споживачів в Чернігівській області.

Побутові споживачі мають право надавати інформацію та документи для цілей цього пункту у вигляді електронних документів із обов’язковою ідентифікацією та автентифікацією побутового споживача відповідно до чинного законодавства про електронний документообіг та використання електронних документів. Передача інформації та документів здійснюється за допомогою інформаційних (автоматизованих) систем постачальника та/або засобами електронної пошти на адресу постачальника, яка зазначена на його сайті.

З актуальною редакцією Договору можна ознайомитися в розділі Договір постачання природного газу

У випадку використання газу для професійної та/або комерційної діяльності Вам необхідно звернутися до регіональних представників ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" у відповідному місті або районі для укладання Договору на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів.

Контакти можна знайти тут.

Для укладання Договору на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів необхідно:

 • Написати листа або заяву на укладання Договору. Зразок Ви можете завантажити тут або нижче.
 • Надати такі документи:
 1. Статут підприємства (повний, копія).
 2. Виписка (витяг) з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (копія).
 3. Свідоцтво платника ПДВ (у разі наявності) або витяг з реєстру платників ПДВ (копія). В разі якщо, підприємство не є платником ПДВ про це надається відповідний лист.
 4. Наказ (витяг з наказу) про призначення директора підприємства, зі зразком його підпису. У разі, якщо договір підписує не керівник підприємства - надається довіреність на підписанта із зразком його підпису та наказ на призначення цієї особи.
 5. Документ, що підтверджує право власності на об’єкт споживача або договір оренди цілісного майнового комплексу (у випадку коли споживач орендує майно, із зазначенням права укладати договори на постачання газу) або іншого правовстановлюючого документу на об’єкт споживача.
 6. Довідка про відсутність заборгованості перед іншим постачальником. 
 7. Заявка на приєднання (договір на розподіл природного газу з ПАТ «Чернігівгаз»).
 8. Довідка щодо кошторисних призначень на 2017 рік (для бюджетних установ).

Всі  копії завіряються споживачем належним чином («згідно з оригіналом», печатка, дата, підпис).

В разі, якщо не відбувалися зміни в назві підприємства та ін., споживачами з якими був укладений договір у 2016 році, повторно документи не надаються, крім:

 1. п.3. (Виписка (витяг) з єдиного державного реєстру датований 2017 роком
 2. п.5. (Наказ на призначення директора…)
 3. п.7. (Довідка про відсутність заборгованості перед іншим постачальником (для тих хто працював з іншим постачальником))
 4. п.9. (Довідка щодо кошторисних призначень на 2017 рік для бюджетних установ)
 •     Ознайомитись з договором та підписати його в 2-х екземплярах.

Із запитаннями та пропозиціями просимо звертатися до Контакт-центру за телефоном (0462) 61-63-04 (працює без вихідних із 8.00 до 20.00). Для мешканців районів області код для дозвону (022), код (0462) - для дзвінків з мобільного телефону. А також через Особистий кабінет на сайті 104.ua, попередньо зареєструвавшись.